Windows 7 valodas maiņa

Bieži ir sanācis atdurties pret angļu/krievu windows7, ikdienā jaunie laptopi nāk ar jau dažām valodas iespējām pašā sākumā, bet mainīt vēlāk kaut ko, nav iespējams, ja vien’ esi tas laimīgais Windows 7 Ultimate/Enterprise īpašnieks :D – atgriežoties piebildīšu ka Legāli tas ir iespējams un vēl pateicoties pašam Microsoft. Atliek pieminēt, ka ir Windows Build version jeb windows laidiena versijas, kuras nestrādā ar zemāk aprakstīto programmu, vai daļēji strādā.

Ko daram? Jāpiemin ka ir izmēģināts uz win build versijas .7600.xxx utml ir aizgājis uz pāris .7601 bet neapsolīšu neko.

   1. Lejupielādē Vistalizator  
   2. Novelkam Latviešu 32bit/64bit vai Krievu 32bit/64bit
   3. Atver Vistalizator‘u ( te jau redzēs vai ies vai nē )
   4.  Nospied Add Languages
   5. Pārej līdz vietai kur lejupielādējās valodas paka, atzīmē to
   6. Nospied open, sāksies visādas darbības.
   7. Nospied uz valodu sarakstā, un spied Install Language
   8. Ja izlec errors, kas runā par instalācijas veidiem, tad aizver to un nospied uz šūnas, tur kur rakstīts Express, kā attēlā, un mainīsies par Internal veidu. Un spiežam install language

Tad ja instalēji Internal mode viss ir okej, bet ja Express, tad to noteikti vajadzētu atjaunot ( update ). Centīšos paskaidrot, kad uzlikās jaunā valoda, atver atkal Vistalizator, izvēlies sevis uzlikto valodu un nospied labajā pusē Update language

Tad izleks lodziņš, spied Ok,tad vēlreiz Ok, tad Tev būs norādīts vajadzīgais Updeits, izvēlies to attiecīgi x86(32) vai x64, atkal Yes, un gatavs !

happy wheels

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *