MobaLiveCD pārbaudi savus ISO

moba live cd iso usb linux windows

moba live cd iso usb linux windowsMobaLiveCD ir bezmaksas rīks kuru atradu internetā, kad bija noriebies bojāt flešus un testēt LIVECD build’us no savām linux/unix distrām vai pārbaudīt kādu live cd funkcionalitāti, tad tagad mani draugi tas viss ir mainījies (runāju itkā būtu jauna amerika…). MobaLiveCD izmanto Qemu softu lai emulētu tavu Live CD un citus ISO, no Windows grafiskās vides, bez restarta. Pats galvenais ka var programmu turēt uz zibatmiņas (flešiņa) un turēt vairākus iso, kuru palaid pēc nepieciešamības.

Paņem ieliec MobaLive.exe kopā ar saviem live boot cd. Tad palaid MobaLiveCD, un izvēlies ISO kuru vēlies palaist, un priecājies kā ISO palaižas kamēr tu vēl klausies savu mūziku nevis sēdi klusumā :D ( jā es zinu ka ir Virtuālās māšīnas VMware vai Virtual Box, bet dažreiz nav laika/vietas, vai ir likumīgi aizliegumi izmantot tādu softu.

Mīnus ir tāds ka netiek izmantots Kqemu akselerātors, un Qemu launcher‘a iestatījumi nav maināmi. Tādēļ daudzi ISO var neielādēties, strādāt lēnu.

Autora mājaslapa: http://mobalivecd.mobatek.net/en/

License: Open Source

Lejupielādējam: ŠEIT

happy wheels

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *