Apej Lattelecom.tv 7 dienu ierobežojumu

ltv

Interneta TV bez jebkādām saistībām. Reģistrējies un 7 dienas skaties 22 populārākos TV kanālus un TV arhīvu 5 populārākajiem TV kanāliem datorā bez maksas! Ja Tev patiks, varēsi pieteikties un turpināt lietotInterneta TV, cik vien vēlies.

Ja nepatiks, Tev nekas nebūs jādara – pēc izmēģinājuma termiņa beigām pakalpojums vienkārši vairs nebūs pieejams

Kā es biju dusmīgs kad uzzināju, kad 7dienas ir mēģinājuma laiks, un tad nodomāju ka vienkāršāk skatīties LTV7 KHL spēli ir vnk izmantojot trash/spam/10minute epastu, jeb surogāt epastu. Ko nozīmē surogātepasts ? Speciāla pastkastīte, kura ir aktivizējusies uz attiecīgo laika periodu, uz Jūsu IP/Sessijas datiem. Pastāv vēl Surogāt meltings (forwardēšana).

Kā vienkāršā ideja darbojas ? Atveram kādu no pakalpojuma sniedzēja mājaslapām (kuras norādītas zemāk), uztaisi epastu, atver lattelecom.tv un reģistrējies ar surogātpastu vai masku/forwardu. Atver lattelecom linku un voilā esi iekšā, pēc 7 dienām atkārto to pašu ar jaunu epastu/masku/forwardu, nav svarīgi līdz kamēr nebūs izmaiņas..

Variants 1. Surogātpasts – īslaicīgie epasti

TrashMail

 https://ssl.trashmail.net/ – Nedaudz nopietnāks tādēļ ierindoju kā pirmo, varam epastam norādīt maskēšanu, gan vārdu, un ir iespēja uzlikt uz ilgu laiku.

10minutemail

http://10minutemail.com – Cik zināms strādā kā pārējie pakalpojuma sniedzēji, bet bija viens no pirmajiem, un ātri strādā, arī uzreiz atverot epasts jau Tev ir rokā, bet uz 10minūtēm, nevis kā augstāk vai zemāk minētajos variantos. Proti ir iespēja pagarināt vēl pa 10 minūtēm.

Guerrillamail

http://www.guerrillamail.com/ – Uzreiz atverot mājaslapu, pakalpojums ieslēdzas, un uz 1 stundu dod Jums pagaidu epastu kurš beidzas ar @sharklasers.com, un zem tā ir arī taimerīts, kurš norāda cik ilgi vēl darbosies, saņem epastus, reģistrāciju apstriprinājumus utml, lai pēcāk nenomocītu savu pastkasti ar lieku spamu.

Variants 2. Epasta pārsūtīšana

Pagaidām esmu uzgājis 2 variantus.

MELT MAIL

http://meltmail.com – Atver mājaslapu un iedomājies ka uzliksi masku savam epastam. Tad uzvēlies laika termiņu uz kuru vēlies lai meltošana strādā, ievadi texta lauciņā savu epasta adresi un nospied CREATE, un parādīsies informācija ar jauno epasta adresi, kura pārsūtīs informāciju saņemto uz tavu epastu.

Tādā veidā LATTELECOM sistēma domās ka katru reizi jauns iknedēļas lietotājs bet īstenībā info vienalga nāk uz tavu epastu.

GMAIL

http://mail.google.com – Tiem kam ir savs privātais GMAIL’s , tad varam arī daudz vienkāršāk, uzmest cik maskas gribam, dzēšam cik gribam, un kautvai taisam 50 kontus līdz kamēr slikti paliek.

happy wheels

One thought on “Apej Lattelecom.tv 7 dienu ierobežojumu

  1. Pingback: Atjaunots : Kā apiet Lattelecom.tv « atver.info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *